Z każdym kolejnym dniem coraz bliżej do Audioriver Festival w Płocku, a co za tym idzie organizatorzy podsycają apetyty festiwalowiczów kolejnymi ogłoszeniami. Tym razem postawili na duży rzut związany z bliskim wzrostem cen karnetów. Do ogłoszonych uprzednio Róisin Murphy czy Simian Mobile Disco dołączył zestaw 11 artystów.

Na czele ogłoszeń stoi Bonobo, światowej sławy producent, który uznanie zdobył wśród koneserów muzyki elektronicznej jak i fanów przyjemnych, lekkich popowych dźwięków. Na scenie pojawi się również Gramatik live, który żadnego gatunku się nie boi i w swojej twórczości z powodzeniem łączy jazz, hip-hop, funk, soul czy blues, obok boja się również Black Coffee, legenda z Afryki powoli zbierająca popularność także w Europie wystąpi trzeciego dnia festiwalu. Również podczas trzeciego dnia festiwalu, na scenie drum & bassowej wystąpi Breakage, prezentujący agresywniejszą odmianę gatunku Dieselboy oraz DJ Marky. Gratką dla fanów muzyki techno z pewnością będą: Adam Beyer, DJ znajdujący się na czele najlepszych na świecie wg Resident Advisor, portalu poświęconemu muzyce elektronicznej, CW/A live oraz duet Zenker Brothers. Ogłoszenie zamykają najświeższe brzmienia, czyli Joy Orbison oraz ALSO.

Pozostało jeszcze ponad 10 zagranicznych artystów, o jakie chodzi dowiemy się już wkrótce. Jeżeli jeszcze nie zaopatrzyliście się w bilety na festiwal, do najbliższego wtorku trzydniowe bilety dostępne będą w niższej cenie – 240 zł.

Nie ma więcej wpisów