Najlepsze rockowe trio z kraju nad Wisłą powraca do koncertowania. Panowie z Magnificent Muttley dzięki akcji crowdfundingowej właśnie wydali drugi pełnometrażowy album pt. „Rear Window”. Cały krążek panowie nagrali samodzielnie bez pomocy producenta i managementu. Masteringiem albumu zajął się Gavin Lurssen, który współpracował z takimi gwiazdami jak BB King, Tom Waits, Queens Of The Stone Age czy Foo Fighters.

Teraz grupa wraca do grania na żywo. Trasa promująca najnowszy album obejmuje 12 koncertów – już 14 maja zespół zagra we Wrocławiu, dzień później w poznańskim klubie Dragon, następnie panowie odwiedzą m.in. Jarocin, Warszawę, Gdynię, Szczecin i Łódź. Pełną listę koncertów znajdziecie poniżej.

Jeżeli ktoś z Was ma jeszcze wątpliwości czy warto wybrać się na koncert tych trzech panów z Warszawy, niech zaufa nam na słowo – ten czas i pieniądze wydane na bilet nie będą stracone. Magnificent Muttley koncertowo są jak huragan – zmiatają z powierzchni ziemi wszystko w promieniu kilkunastu kilometrów. Ich trzeba zobaczyć na żywo, koniecznie!

14.05 – WROCŁAW – Sanatorium Kultury
15.05 – POZNAŃ – Dragon
16.05 – JAROCIN – Spichlerz Kultury
22.05 – RADOM – Czytelnia Kawy (w/ The Stubs)
23.05 – WARSZAWA – Kulturalna
11.06 – TORUŃ – NRD
12.06 – GDYNIA – Desdemona
13.06 – ELBLĄG – Mjazzga
19.06 – SZCZECIN – Dom Grabarza
20.06 – KOŁOBRZEG – RCK
24.06 – ŁÓDŹ – Wytwórnia
25.07 – WARSZAWA – Plażowa

Nie ma więcej wpisów