Soundrive Festival, choć jeden z najmniejszych na naszym rodzimym rynku, organizacyjnie wyprzedza niejednego festiwalowego molocha. Kiedy Pozostałe imprezy mają w zwyczaju z mozołem dopinać line-up, Gdańsk czeka już na zaledwie 3 nazwy. Chociaż „zaledwie” wydaje się tu słowem nietrafionym, gdyż jak zapowiadają organizatorzy, czeka na nas prawdziwy arbuz na szczycie tortu.

W międzyczasie ujawniona została informacja, na którą wielu z nas czekało. Poznaliśmy dziś szczegółowy podział na dni dotychczas ogłoszonych artystów. Towarzyszyła ona uruchomieniu sprzedaży jednodniowych biletów na imprezę. Jeśli interesuje Was tylko jeden wykonawca, teraz możecie wybrać swój dzień, my jednak szczerze zachęcamy do decyzji o zakupie karnetu. Świetny line-up i fantastyczną atmosfera klubu B90 to idealny sposób na zamknięcie letniego szaleństwa. Tym bardziej, że z powodu odwołania FreeFormFestivalu oraz niepewnej przyszłości Selectora, to właśnie Soundrive może w tym roku zamykać sezon festiwalowy.

Przypomnijmy, że Soundrive Festival odbywa się w dnia 3-5 września w Gdańsku, w klubie B90, usytuowanym w przestrzeni dawnej stoczni. My będziemy na pewno.

Soundrive Festiavl

Nie ma więcej wpisów