Klub Nowa Jerozolima startuje z nowym cyklem imprezowym: DEEPStrict to pionerska inicjatywa założona przez osoby, które od długiego czasu obserwują polską scenę klubową czując niedosyt unikalnych brzmień house’u. Nazwa projektu jest parafrazą słów deep (od gatunku deep-house) i district (z ang. dzielnica, rejon). Dlatego możecie się spodziewać nieszablonowych imprez zawsze ze świeżym importem z całego świata.

Gwiazdą pierwszej imprezy będzie Format:B (Formatik Records) – Jakob Hildenbrand oraz Franziskus Sell.

Jakob pochodzi z Berlina – był sesyjnym muzykiem w kapelach funkowych i jazzowych. Wolał jednak imprezy techno od rockowych koncertów. Franz swoją przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 6 lat od nauki gry na fortepianie. Podczas legendarnego festiwalu E-Werk w 1993 roku poczuł, że to jednak kultura techno zdominuje jego życie.

Ścieżki Franza i Jakoba skrzyżowały się podczas studiów inżynierii dźwięku. Po spędzeniu kilku nieprzespanych nocy na berlińskich imprezach postanowili sprawdzić czy uda im się stworzyć swój własny projekt.

Na imprezie zagrają również reprezentanci polskiej sceny klubowej: Brusikiewicz, FatAl F, Faxior, Lucas Fox, Luke Erb, Mia Twin & KASP, MOES, Sebx, T2P i Tika Milano. Zapraszamy serdecznie w Aleje Jerozolimskie w piątek!

Kiedy: 22.05. (piątek)
Gdzie: Warszawa, Nowa Jerozolima (Al. Jerozolimskie 57)
Start: 23:00
Wstęp: przedsprzedaż 25 PLN / w dniu imprezy 35 PLN

Nie ma więcej wpisów