Jesienią 2014 roku Stardust Memories zakończyli pracę nad swoją debiutancką płytą. W realizacji przedsięwzięcia pomogli niezastąpieni fani, którzy aktywnie wspierali formację poprzez akcję crowdfundingową. Album pt. „Tension” ujrzał światło dzienne 16 marca, a za jego produkcję odpowiadał Jacek Gawłowski – człowiek, który na swoim koncie ma już współpracę z Lao Che, Waglewskimi czy Natalią Przybysz podczas tworzenia płyty „Prąd”.

Teraz Poznań będzie miał okazję przekonać się jak dark country i space folk, czyli mieszanka korzennego amerykańskiego bluesa, county, folku, bluegrassu, „kosmicznej psychodelii” oraz współczesnej alternatywy brzmi na żywo. Już jutro muzycy zagrają w poznańskiej Klubokawiarni Meskalina. Ciekawi jesteście jak wypadnie zespół składający się z muzyków Marii Peszek, Voice Band, Letters From Silence i WNDKR? Jeżeli tak, koniecznie wpadnijcie na koncert.

To na szczęście nie ostatnia okazja do zobaczenia Stardust Memories na żywo. Magdalena Nowakowska i spółka nie przestają koncertować – na ich profilu na Facebooku znajdziecie aktualną miast, które będą miały szczęście zetknąć się z muzyką Stardust Memories oko w oko.

Kiedy: 21 maja (czwartek)
Gdzie: Poznań, Klubokawiarnia Meskalina
Start: 19:00
Bilety: 15/20 zł

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów