music is ... muzyka z najlepszej strony.

Prawdziwy powrót do lat 80.

Mirror Talk / mat. prasowe

Mirror Talk / mat. prasowe

Wyobraźcie sobie, że cofacie się do lat 80. W waszym magnetofonie taśma zacina się na Roxette, New Order, Prince czy David Bowie. Jesteście rozdarci pomiędzy disco a punk rockiem, chociaż tańczycie do teledysków Michaela Jacksona. Pamiętacie to? Jeżeli nie, nic straconego. Formacja Mirror Talk przeniesie was w tamte czasy bez wątpienia.

Czteroosobowy skład, który według facebookowego opisu tworzy new wave i r&b, doskonale wie, jak mieszać przeszłe z obecnym, jak miksować Beyoncé ze Spandau Ballet. W zeszły roku ukazała się ich debiutancka EP-ka „Infatuation”. Obecnie powracają z jeszcze lepszym materiałem zebranym na wydawnictwie „1997″ EP. Zdecydowanie warto zagłębić się w zasilające ją kawałki „Danger”, czy „1/M/T”, w których głos wokalisty Courta Alexandra brzmi jak żywcem wyjęty z ubiegłego wieku. Ale nie powinno to dziwić, skoro za produkcją ich muzyki kryje się Tony Hoffer – gość współpracujący z Depeche Mode, M83, czy Phoenix.

EP-ka „1997″ już jest w sprzedaży, a patronuje jej Yellow Year Records. Poniżej wszystkie 5 tracków do odsłuchu. Smacznego!

zobacz także

dodaj komentarz

Ładowanie ...