Na początku roku o Grzegorzu Demiańczuk i Wojtku Tarańczuk zrobiło się głośno, a to za sprawą zapowiadanego, trzeciego LP duetu („Basic Colour Theory”) oraz EP-ki „Killing With Kindness”.

Drugie, z wspomnianych, wydawnictwo miało ukazać się w marcu, jednakże oba krążki pojawią się w maju. EP-ka to pięć kawałków, z czego trzy to unikatowe, nie zasilające nadchodzącego LP tracki. Aby zatem mieć w swojej płytotece wszystkie utwory od Catz’ N Dogz warto sięgnąć po obie nowości.

Obecnie, jako przedsmak oraz punkt wspólny albumu i EP-ki, pojawia się do odsłuchu utwór „Killing With Kindness”, w którym gościnnie, na wokalu występuje pochodzący z Detroit raper Phat Kat. Oprócz tego duetu, na EP-ce znajdziecie też legendarnego artystę o pseudonimie Green Velvet.

Zarówno płyta, jak i mini album wydane zostaną nakładem własnego labela Pets Recordings, a poniżej wspomniany „Killing With Kindness”. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji, zachęcam do przeczytania wyczerpującego wywiadu z Grzegorzem i Wojtkiem, jaki przeprowadzony został podczas tegorocznego Red Bull Music Weekender.

Nie ma więcej wpisów