Kilka tygodni temu muzycy zapowiedzieli wspólny album, nad którym właśnie pracują. Zanim jednak pokażą światu krążek najpierw kolejny raz staną razem na jednej scenie, tym razem w Plażowej.

30 maja w ramach cyklu Miejskie Granie muzycy wystąpią w warszawskiej Kawiarni Plażowej i zaprezentują przygotowany materiał. Obaj są doskonale znani polskiej publiczności zarówno z solowych dokonań, jak i wspólnych projektów. Postać Keva Foxa jest otoczona aurą tajemniczości, od początku została entuzjastycznie przyjęta na naszej scenie.

Kilka lat temu wydał minialbum „Help Yourself”, który – bez wsparcia prasy ani wytwórni -sprzedał się w ogromnym nakładzie. Od pięciu lat intensywnie w trasie, bez większego trudu zdobywa serca słuchaczy w całej Europie. Już trakcie swojego drugiego pobytu w Polsce nawiązał kontakt ze Smolikiem, który zaprosił Keva do współpracy. Rezultatem jest wspólnie nagrany singiel „L.O.O.T” promujący czwartą płytę Smolika, a ostatnio także pierwszy singiel „Run” promujący nadchodzący album.

Nie ma więcej wpisów