Slow Magic chyba lubi nas odwiedzać, a my lubimy kiedy wpada do klubów i serwuje swoje muzyczne propozycje. Nie mniej ciekawie będzie i teraz, bo zamaskowany, rozpoznawalny w światku niezależnej muzyki elektronicznej dzięki oryginalnym brzmieniom artysta przybędzie w czerwcu do Warszawy, aby zagrać ekskluzywny koncert w klubie Miłość. Będzie to jego kolejny występ w naszym kraju.

Muzyk, który na scenie pojawił się w 2010 roku, ma na swoim koncie dwa albumy, a ostatni, „How To Run Away”, to zdecydowanie większa zabawa brzmieniem i próba szukania kolejnych inspiracji. Sam producent nie czerpie z jednego miejsca, a raczej bierze z całego muzycznego świata, który go otacza. Największą jednak siłą Slow Magic są jego występy na żywo. Używając małego zestawu perkusyjnego, elektronicznych maszyn i komputera przenosi słuchaczy do swojego własnego świata, w którym maska przestaje być maską a staje się naturalną częścią jego ciała.

Koncertowy support zapewni We Will Fail, który według odpowiadającej za projekt Aleksandry Grünholzskupia się na przyjemności błądzenia. Nagrania terenowe, sample z taśm, szumy, syntezatory i elektroniczna perkusja zmieszane są tu w dziwaczną, odwołującą się do estetyki techno całość. Natomiast after to już popisy DJ-skiego duetu Wants.

Kiedy: 10.06. (środa)
Gdzie: Warszawa, Miłość (ul. Kredytowa 9)
Start: 21:00
Wstęp: 30 PLN / 40 PLN

Nie ma więcej wpisów