Panowie z Muse rozbudzają apetyty swoich fanów jak nigdy wcześniej. Stopniowo, krok po kroku ujawniają kolejne utwory znajdujące się na ich siódmym studyjnym albumie, którego premiera już za tydzień.

Przy odkrywaniu kolejnych kart skrywających tajemnicę „Drones” pomagają sami fani grupy, którzy nie pierwszy raz dali się wciągnąć w coś na kształt gry miejskiej na skalę… światową. Na specjalnie stworzonej stronie pojawiają się misje, po których wypełnieniu fani mogą wygrać m.in. dostęp do niepublikowanych materiałów z nowej płyty. Wcześniej podobnie zespół zadziałał przy odsłanianiu kolejnych części utworu „United States of Eurasia” przed premierą albumu „The Resistance” w 2009 roku.

Dziś Muserzy mogą świętować dzień dziecka po swojemu z kolejnym kawałkiem z „Drones”! Tym razem na światło dzienne wypłynął utwór „The Handler”, który klimatem zupełnie różni się od poznanych wcześniej kompozycji – wszystko wskazuje na to, że ponownie w nasze ręce trafi bardzo eklektyczny album. Posłuchajcie piątego już kawałka z albumu „Drones” pt. „The Handler”.

Nie ma więcej wpisów