Pewnie niektórzy z Was już dawno stracili nadzieję, iż w najbliższym czasie usłyszą ich nowe kompozycje. Ostatni album wydali w roku 2011 i nic nie wskazywało na to, że wkrótce do dyskografii zespołu dołączy koleiny krążek. Ku zaskoczeniu wszystkich, kilka dni temu na oficjalnym profilu grupy, pojawiły się tajemnicze fotografie, a następnie nowe niebieskie zdjęcie z grubymi, lecz delikatnymi, literami ukazującymi napis „BEIRUT”. To mogło oznaczać tylko jedno – zmiany. Zmiany, które przynoszą nowy album.

11 września będziemy mogli poznać całą zawartość czwartego już, w karierze amerykańskiego zespołu, albumu zatytułowanego „No, No, No”. Na krążku znajdzie się 9 premierowych utworów, z których tytułowy możemy usłyszeć już dziś. W piosence słychać charakterystyczny głos założyciela i wokalisty grupy Zacha Condona, mocny nieustająco brzmiący werbel oraz trąbki, a także elektroniczne dźwięki, trochę przypominające twórczość Neon Indian w piosence „Polish Girl”.

Beirut już zapowiada swoje wakacyjno- jesienne koncerty po Stanach Zjednoczonych oraz Europie, podczas których będziemy mogli usłyszeć następców „Nantes” czy „Santa Fe”. Niestety na trasie koncertowej grupy zabrakło Polski.

Nie ma więcej wpisów