Lane 8 świetny jest w remixamch i house’owych, bardzo spokojnych produkcjach, jakie przemykają się gdzieś pomiędzy mixami różnych artystów. Wyczucie Daniela Goldsteina sprawia, że jego muzyka idealnie wpisuje się w klimat wielu kompilacji. Jednakże po paru latach grania drugich skrzypiec czas wyjść z cienia.

Lane 8 zapowiada swój debiutancki album „Rise”, który swoją premierę będzie miał 17 lipca. Pierwszy z promujących album singli („Ghost” z Patrickiem Bakerem na wokalu) pojawił się do odsłuchu miesiąc temu, a obecnie posłuchać będziecie mogli kolejnej produkcji „Hot As You Want”, tym razem z głosem Solomona Greya. Drugi kawałek zdecydowanie jest moim faworytem, house’owy, bardziej klubowy i jak wieść niesie – odwzorowujący nastrój nadchodzącej płyty, której atmosfera oscylować ma wokół pięknych, popowo-elektronicznych melodii.

Na wydawnictwie, oprócz wymienionych, pojawi się również głos znanego z kolaboracji m.in. DJ Koze – Matthew Deara. Album „Rise” liczyć będzie całe 10 tracków, które sygnowane zostaną wytwórnią Anjunadeep.

Nie ma więcej wpisów