Od momentu ogłoszenia wizyty Disclosure w Polsce, która zaplanowana jest na lipiec tego roku, zastanawialiśmy się, jakie nowości się z nią wiążą. Nowe koncept wizualny koncertów to za mało, zwłaszcza dla nas, głodnych nowości od braci Lawrence. Chwilę później dotarły do nas pierwsze informacje o nowym albumie, który ma pojawić się jeszcze w tym roku. Teraz wiemy już prawie wszystko.

Podczas trwającego właśnie w Brighton festiwalu Wild Life, którego gospodarzami są Guy i Howard, poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące nowego albumu chłopaków. Krążek zatytułowany „Caracal” trafi do naszych rąk 25 września. Znajdą się na nim potężne kolaboracje zarówno z gwiazdami o ugruntowanym statusie, jak i tymi mniej znanymi. Zaśpiewa Gregory Porter znany z pierwszego oficjalnego singla „Holding On”, efekt współpracy z Lion Babe jutro ujrzy światło dzienne. Potwierdzony został także udział Nao oraz Kwabs. W kawałku „Jaded” wokalnie popisze się sam Howard Lawrence.

Singiel promocyjny, jak i krążące w internecie nagrania z festiwalu Parklife, na którym premierowo zagrane zostały numery z Lion Babe oraz Kwabsem zaostrzają dziki apetyt na gorący i mroczny house spod znaku Disclosure. Przed nami jeszcze ponad 3 miesiące oczekiwanie, a na osłodę tego czasu piękna okładka albumu, spot promocyjny i jutrzejszy singiel.

Disclosure - Caracal

Nie ma więcej wpisów