Po ostatniej wrześniowej trasie koncertowej mistrzowie elektroniki z Islandii wyjątkowo polubili grać w naszym kraju. Tylko w tym roku będzie można zobaczyć ich na żywo aż 3 razy. W sierpniu odwiedzą sopocką Zatokę Sztuki, a jesienią powrócą do klubów.

Dwa jesienne koncerty GusGus w pełnym składzie odbędą się 2 października w klubie Progresja w Warszawie, a dzień później – 3.10 w Hali nr 2 MTP w Poznaniu.

GusGus należy do zespołów, które nie idą na skróty. Znakomite albumy „Arabian Horse” i „Mexico”, świetny show na płockim Audioriver i entuzjastycznie przyjęta klubowa trasa promująca ostatnie ich dzieło „Mexico” – wszystko to sprawiła, że niemal każdy koncert tej grupy wyprzedaje się w całości, a wierna publiczność nigdy nie ma dość.

Zespół od lat z powodzeniem łączy oryginalne piosenki, elektroniczne brzmienia i taneczną energię, co sprawia, że na żywo są nie do pokonania. Sympatią fanów muzyki klubowej i nowoczesnego popu zdobywają chwytliwymi melodiami, hipnotycznymi rytmami i sceniczną charyzmą.

Bilety w cenie 95 zł / 89 zł są już w sprzedaży za pośrednictwem Biletomat.pl, Eventim.pl, Ticketpro.pl oraz w stałych punktach (EMPiK, Saturn, Mediamarkt i inne).

Nie ma więcej wpisów