Powoli letnie festiwale domykają swoje programy i ogłaszają ostatnich artystów. Tym razem Audioriver ogłasza artystów, których będzie można zobaczyć na rynku Starego Miasta w ramach Targów Muzycznych Audioriver.

Po raz pierwszy w historii festiwalu, także na rynku Starego Miasta wystąpią zagraniczne gwiazdy. Pojawi się autor najlepiej sprzedającego się wydawnictwa w historii wytwórni Svena Vätha Oliver Koletzki oraz współprowadzący niemiecką oficynę Mobilee Sebo K. Ponadto, do programu plażowej części festiwalu dołączają artyści z francuskiego kolektywu Club Cheval – Panteros666, Sam Tiba i Canblaster – zamykając tym samym listę zagranicznych gwiazd, które zagrają w Płocku między 24 a 26 lipca.

Występy zagranicznych artystów na Starym Rynku są efektem partnerstwa festiwalu z marką Virgin Mobile. Marka postanowiła wesprzeć ten punkt festiwalu i wyraźnie uatrakcyjnić jego program, przeznaczając fundusze na sprowadzenie dwóch zagranicznych gwiazd.

Warto spieszyć się z zakupem biletów. Karnety trzydniowe oraz jednodniowe bilety na niedzielę zostały już wyprzedane. W sprzedaży pozostały jeszcze karnety dwudniowe w cenie 220 zł oraz wejściówki na piątek i sobotę po 140 zł każda.

Nie ma więcej wpisów