Spragnieni nowych poczynań pochodzącej ze Szwecji Robyn jeszcze trochę będą musieli poczekać na solowe nagrania. Artystka po raz kolejny łączy siły z innymi artystami. Wcześniej nagrała EP-kę z Röyksopp, a teraz przyszedł czas na projekt Robyn & La Bagatelle Magique.

Trio tworzą Robyn, Markus Jägerstedt (kolega z zespołu, z którym Robyn gra koncerty) oraz Christian Falk, producent z którym Robyn tworzy muzykę od dziecka. Jak sama mówi: Kiedy nagrywaliśmy tę EP-kę wszyscy chcieliśmy poszerzyć horyzonty na temat muzyki, którą możemy tworzyć. Jednak dla mnie ten proces był o tym kim jestem jako osoba. Chcę odważyć się sobie odpuścić. Nie możesz być przerażony. Albo możesz być przerażony, ale nie możesz być przerażony bycia przerażonym.

W to pokrętne rozumowanie całkiem dobrze wbija się singiel, który został opublikowany. „Love Is Free” to bardzo house’owy kawałek, który jest listem miłosnym skierowanym do muzyki lat 90. Tak, brzmi świetnie. Ale ja wciąż czekam na solowe poczynania Robyn. I mam nadzieję, że w końcu się doczekam.

Nie ma więcej wpisów