Kilka dni temu rozniosła open’erowy namiot, dając jeden z najbardziej energetycznych i szalonych koncertów minionej edycji festiwalu. Dziś z zaskoczenia, w serwisie Spotify opublikowała swój najnowszy kawałek. Elliphant, niepokorna Szwedka która pokochała polską publiczność z ognistą wzajemnością powoli przygotowuje nas do premiery trzeciego albumu.

„Best People In The World” to drugi singiel pochodzący, prawdopodobnie, bezpośrednio z nowego wydawnictwa. Kontynuuje on delikatną zmianę stylistyczną zapoczątkowaną przez poprzedzający go kawałek „Love Me Badder”. Przede wszystkim jest spokojniej, znacznie spokojniej. Elliphant przyzwyczaiła nas do agresywnej mieszanki stylów, wykrzykiwanych wręcz wraz, teraz prezentuje się prawie balladowo. Potwierdza to jej słowa, w których tłumaczyła, ze epka „One More” była swego rodzaju pomostem pomiędzy starym materiałem a nadchodzącym albumem.

Niech nie martwią się jednak ci, którzy boją się, że Elliphant straci coś ze swojego pazura. Podczas open’era udowodniła nam, że nadal jest ognistą Szwedką, która zatrzęsie naszym światem. Jeśli „Best People In The World” będzie grane na żywo tak, jak „Love Me Badder” to tylko czekam na kolejne daty koncertów w Polsce.

Nie ma więcej wpisów