Pokochaliscie tę monstrualnie energetyczną skandywaską bombę z wzajemnością. Każda jej wizyta w Polsce pozostawiała tłumy ludzi zmęczonych fizycznie, ale szczęśliwych i naładowanych pozytywnym powerem. Na koncie ma już fantastyczny debiut „A Good Idea” oraz uderzający z siłą huraganu „Look Like You Love It”. Teraz przyszedł czas na pierwszy album odkąd Elliphant osiągnęła status gwiazdy.

Swoje ofiary, niczym drapieżnik, łapała na przynętę w postaci kawałków „Only Getting Younger” nagrane przy wsparciu Skrillexa oraz „One More”, gdzie wspierała ją MØ. Później już nie puszczała oplatając słuchaczy swoją wybuchową mieszanką styli. Jest hip-hop, pop, reagge, dubstep. To wszystko okraszone specyficznym wokalem Elli i jej uzależniają, nieco bezczelną postawą.

Nowy album, „Living Life Golden” pojawi się na półkach 25 września. Zawierać będzie znane nam już single „Love Me Badder” oraz „Best People In The World” o którym mogliście już u nas przeczytać. Oba kawałki zwiastują niewielką zmianę stylistyczną. Jak zapowiada sama artystka, płyta będzie spokojniejsza od dotychczasowych dokonań. Nie straci jednak swoich cech charakterystycznych.

„Living Life Golden” to kolejny album, który sprawa, że pomimo miłości do letnich wieczorów nie możemy doczekać się jesieni. Oby w ślad za albumem podążyła trasa koncertowa.

Nie ma więcej wpisów