W końcu! Na stronie internetowej festiwalu oraz na jego oficjalnym profilu facebookowym ukazała się szczegółowa rozpiska godzinowa tegorocznego wydarzenia – można zacząć układać już własny rozkład jazdy na Audioriver 2015.

Timetable Audioriver 2015

W piątek i sobotę (24 i 25 lipca) na plaży w Płocku koncerty i DJ-sety będą trwały nieprzerwanie od 19:30 aż do wczesnych godzin porannych. Gdyby komuś jeszcze było mało, w ciągu dnia można bawić się również na Virgin Mobile Scene na Rynku Starego Miasta, gdzie zaprezentuje się między innymi Olivier Koletzki, a także wybrać się do kina festiwalowego lub sprawdzić, co w modzie piszczy na Audioriver Fashion Day. Warto zwrócić uwagę też na stosunkowo nowy, lekko chillowy i wieńczący festiwal Audioriver Sun/Day w parku między ulicą Mostową a Rybaki – według ostatnich informacji ograniczona ilość biletów będzie dostępna jeszcze przed jego rozpoczęciem.

Timetable dostępny w większej rozdzielczości >>>

Wszystkim tym, którzy nie zaopatrzyli się jeszcze w bilety (140 zł za piątek lub sobotę) czy dwudniowe karnety (250 zł), polecam zrobić to jak najszybciej – nie jest tajemnicą, że wyprzedają się one zazwyczaj jeszcze przed otwarciem bram, a jaki to sezon festiwalowy bez Audiorivera, no!

Nie ma więcej wpisów