Machine Gun Kelly, bez żadnych zapowiedzi, udostępnił swój najnowszy mixtape, zatytułowany „Fuck It”. Na wydawnictwo składa się 10 premierowych numerów, w których udzielili się m.in. Bun B, Trae Tha Truth, Tezo czy Dub-O. Za wyprodukowanie poszczególnych utworów odpowiadają m.in. Slim Gudz, JP Did This 1, Baze, The Narcotics, Big Duke i Pyrexx.

DJ Mustard świętuje założenie własnego labelu i w związku z tym udostępnił najnowszy mixtape, zatytułowany „10 Summers Vol. 1”. Na wydawnictwie udzielili się m.in. Big Mike, Game, Joe Moses, Casey Veggies, Iamsu! i Dom Kennedy.

Reprezentant Houston, Trae Tha Truth, wydał niedawno solowy album, zatytułowany „Tha Truth”. Na wydawnictwie udzielili się m.in. Future, Boosie, Rick Ross, Nipsey Hussle, Jeremih, Ty Dolla $ign, J. Cole, Problem, Rich Homie Quan i DeJ Loaf.

Pod koniec ubiegłego roku, Hopsin poinformował fanów, że kończy karierę i wyjeżdża do Australii. Na szczęście były to tylko żarty i raper powrócił do nagrywania nowego krążka, zatytułowanego „Pound Syndrome”. Premiera albumu nastąpiła w dniu wczorajszym. Gościnnie udzielili się na nim m.in. Jarren Benton i Dizzy Wright.

Nie ma więcej wpisów