music is ... muzyka z najlepszej strony.

Trzy kawałki od Drake’a w oczekiwaniu na „Views From The Six”

Drake / mat. prasowe

Drake / mat. prasowe

O ostatniej aferze, jaka wybuchła wokół Drake’a i oskarżeniach pod jego adresem ze strony Meek Milla, który uroczyście stwierdził, jakoby Kanadyjczyk nie pisał tekstów na swoje albumy, jakoś cicho w naszym kraju. W ciągu ostatnich kilku dni internet szalał, szaleli też związani z raperskim światkiem muzycy, także ci związani z Drakiem. Całość została poniekąd rozwiązana, gdy Meek wdał się w rozmowy na temat pisania tekstów i samej pracy w studiu na Twitterze. Nie odzywał się natomiast sam zainteresowany posądzony o ghostwriting.

W ten weekend Drake zdołał jednak niejako odpowiedzieć, emitując w Beats 1 Radio trzy nowe utwory – w tym jeden, który nawiązuje do tych właśnie wydarzeń. „Charged Up” częstuje nas słowami: Done doing favors for people / ‚Cause it ain’t like I need the money I get off of features and No woman ever had me starstruck / Or was ever able to tell me to get my bars up and Cops are killin people with their arms up/ And your main focus is trying to harm us?

Oprócz „Charged Up” w zestawie mamy „Right Hand” oraz „Hotline Bling”. Wygląda więc na to, że na album „Views From The Six” chyba nie przyjdzie nam już czekać długo.

zobacz także

dodaj komentarz

Ładowanie ...