O ostatniej aferze, jaka wybuchła wokół Drake’a i oskarżeniach pod jego adresem ze strony Meek Milla, który uroczyście stwierdził, jakoby Kanadyjczyk nie pisał tekstów na swoje albumy, jakoś cicho w naszym kraju. W ciągu ostatnich kilku dni internet szalał, szaleli też związani z raperskim światkiem muzycy, także ci związani z Drakiem. Całość została poniekąd rozwiązana, gdy Meek wdał się w rozmowy na temat pisania tekstów i samej pracy w studiu na Twitterze. Nie odzywał się natomiast sam zainteresowany posądzony o ghostwriting.

W ten weekend Drake zdołał jednak niejako odpowiedzieć, emitując w Beats 1 Radio trzy nowe utwory – w tym jeden, który nawiązuje do tych właśnie wydarzeń. „Charged Up” częstuje nas słowami: Done doing favors for people / ‚Cause it ain’t like I need the money I get off of features and No woman ever had me starstruck / Or was ever able to tell me to get my bars up and Cops are killin people with their arms up/ And your main focus is trying to harm us?

Oprócz „Charged Up” w zestawie mamy „Right Hand” oraz „Hotline Bling”. Wygląda więc na to, że na album „Views From The Six” chyba nie przyjdzie nam już czekać długo.

Nie ma więcej wpisów