Już 7 sierpnia usłyszymy jej najnowszy album, jak zwykle pełen mrocznych aranżacji i hipnotyzującej atmosfery zatytułowany „Abyss”. Na tym jednak nie koniec. Chelsea Wolfe, bo o niej mowa, odwiedzi Polskę dwa razy tej jesieni promując najnowszy krążek.

Dzięki agencji Go Ahead oraz PW Events tajemnicza Kalifornijka pojawi się 10 listopada w warszawskiej Proximie, a dzień później stanie na scenie Blue Note w Poznaniu. Zeszłoroczny album „Pain is Beauty” zachwycił wszystkich, udowadniając o ogromnym talencie artystki. Dzięki utworom z nowej płyty, m.in. „Carrion Flowers” czy „Iron Moon” bez wątpienia można twierdzić, że nadchodzący nie będzie mu ustępował. Sama Chelsea Wolfe mówi o nowym materiale: „ „Abyss” ma mieć atmosferę snu, z którego budzisz się na moment, by zaraz potem ponownie się weń osunąć, zapadając się w podświadomość”. Brzmi intrygująco, tak więc koniecznie należy pojawić się jesienią na jednym z koncertów, by przekonać się na własnej skórze, jaką atmosferę potrafi zbudować Chelsea.

Bilety na koncert dostępne są obecnie w cenie 69 zł tutaj (Warszawa) i tutaj (Poznań), w ticketpro oraz innych punktach za 75 zł, w dniu koncertu zaś kupić je będzie można za 80 zł.

Nie ma więcej wpisów