Na swoim koncie mają pięć niesamowitych krążków. Pełnych emocji i genialnych dźwięków. Od 10 lat tworzą muzykę, w którą wkładają całych siebie. Teraz pracują nad kolejną płytą i potrzebują wsparcia.

Po wydaniu w zeszłym roku krążka „Ostatni Dzień” muzycy George Dorn Screams nie próżnowali i od razu wzięli się za nowy materiał, który zamierzają wydać na początku przyszłego roku. Aby go ukończyć potrzebują wsparcia w sfinansowaniu procesu rejestracji oraz produkcji. Jak sami mówią:
Przygotowaliśmy długi, spójny materiał – pierwszy tak obszerny i przemyślany w nowym składzie. Do współpracy zaprosiliśmy cenionych realizatorów i producentów – Kubę Kapsa (ex Something Like Elvis, obecnie Contemporary Noise Sextet oraz solo) oraz Michała Kupicza (ex Indigo Tree, obecnie jeden z najpopularniejszych producentów muzyki alternatywnej w Polsce)„.

Wydanie nowego materiału połączone będzie z 10-leciem istnienia zespołu oraz reedycją jednego z najlepszych polskich albumów minionej dekady – debiutanckiego „Snow Lovers Are Dancing”. Nakład płyty został już dawno wyczerpany, a zainteresowanie nią wciąż nie maleje. Album ma się ukazać w odświeżonej szacie graficznej. Na portalu wspieram.to grupa przygotowała kilka ciekawych opcji w zamian za finansowe wsparcie w przygotowaniu nowego wydania ich debiutu, jak i premierowej płyty. Szczegóły dostępne na profilu zespołu i na portalu.

Nie ma więcej wpisów