Zachwycaliśmy się niedawno wszechstronnością i pracowitością Diplo, który nie dość, ze stale produkuje hity dla innych gwiazd, sam wydał niedawno, prawie w tym samym czasie, albumy dwóch projektów, w tym sztandarowego Major Lazer. Okazuje się, że na rodzimym rynku możemy spotkać równie pracowitych muzyków, którzy przygotowują się właśnie do wydania debiutu pod nowyszm szyldem.

Bartek Królik i Marek Piotrowski znani są przede wszystkim z pracy w uwielbianym niegdyś zespole Sistars. Później, działając jako duet producenki Plan B wyprodukowali między innymi zaskakującą płytę Agnieszki Chylińskiej „Modern Rocking”. Obecnie najbardziej kojarzeni są z najbardziej kolorowym zespołem w kraju, funkowym Łąki Łan. Do tego bogatego portfolio dołączył własnie pierwszy singiel ich nowego projektu.

Panowie już 2 października wydadzą debiutancki krążek jako Spoken Love. Wydawnictwo, jak łatwo się domyślić, opowiadać będzie o miłości. Sami autorzy mówią „o miłości w zdehumanizowanej, postnowoczesnej rzeczywistości, w której toczy się walka pomiędzy iluzją a prawdą, światem materii a światem ducha”. Przedsmakiem tego materiału jest singiel „Starless”. Jest to pierwsza część trylogii, jaką kawałek będzie tworzyć ze swoimi dwoma następcami. Kolejny singiel pojawi się już we wrześniu, następny w dniu premiery albumu.

Nie ma więcej wpisów