Drugi w Trójmieście koncert isladzkniej grupy zbliża się wielkimi krokami. 13 sierpnia w sopockiej Zatoce Sztuki na samej plaży w świetle zachodzącego słońca GusGus zaprezentuje materiał ze świetnie przyjętego krążka „Mexico”.

Pochodząca z Reykjaviku grupa GusGus dała się już poznać polskiej publiczności m.in. na festiwalu Audioriver w 2013. Rok później we wrześniu pojawili się na całkowicie wyprzedanej trasie koncertowej w pięciu największych miastach Polski. Spodobało im się na tyle, że nie omijają naszego kraju także na tegorocznej trasie i odwiedziny rozpoczynają od koncertu na plaży.

GusGus to jedno z najbarwniejszych zjawisk na muzycznej scenie – zespół, który od lat błyskotliwie i oryginalnie łączy znakomite piosenki, elektroniczne brzmienia i taneczne rytmy. W ich muzyce nie brakuje elementów trip-hopu, house, techno i jazzu. A ich koncerty często przybierają formę multimedialnego happeningu, gdzie muzyce towarzyszą efekty świetlne, tańce na scenie czy projekcje multimedialnych filmów.

Kiedy: 13.08.2015 (czwartek)
Gdzie: Sopot, Zatoka Sztuki (ul. Mamuszki 14)
Start: 20:00
Wstęp: 90 PLN / 200 PLN (VIP)

Nie ma więcej wpisów