music is ... muzyka z najlepszej strony.

FKA Twigs z nową EP-ką i 16-minutowym klipem

FKA Twigs / mat. prasowe

FKA Twigs / mat. prasowe

Objawienie ubiegłego roku, FKA Twigs, niespodziewanie wypuściła nową EP – kę. Wypowiedzenie tytułu wydawnictwa może okazać się zadaniem karkołomnym bo wygląda ono tak:  ”M3LL155X”,  ale tytuły pojedynczych kawałków brzmią już zupełnie normalnie.

EP – ka składa się z pięciu piosenek, z czego dwie („Figure 8″ oraz „Glass & Patron”) znane były już wcześniej, ich brzmienie, za które odpowiada sama wokalistka wraz z producentami Boots, tic i Cy An nie odbiega od tego z ubiegłorocznego albumu, zaskoczeniem jest natomiast prawie 17 – minutowy klip obrazujący wszystkie kawałki. Teledysk jest wizualnym majstersztykiem, przerażający i wciągający zarazem potwierdza, że FKA w równym stopniu co dźwiękami zainteresowana jest sztuką wizualną.

Artystka od czasu wydania świetnie przyjętego debiutu odwiedziła nasz kraj dwa razy, najpierw zagrała w Basenie budząc mieszane uczucia wśród publiczności za sprawą niedociągnięć wokalnych, za drugim razem już lepiej przygotowana zagrała na Orange Warsaw Festival zbierając bardziej pozytywne recenzje.

zobacz także

dodaj komentarz

Ładowanie ...