Tobiasza Bilińskiego miłośnikom alternatywnych dźwięków nie trzeba przedstawiać. Muzyk występujący pod pseudonimem Coldair, mimo młodego wieku ma za sobą ogromny bagaż muzycznych doświadczeń i jeszcze większe pokłady kreatywności i talentu, których efekty otrzymujemy z każdym nowym wydawnictwem.

Po trasie koncertowej w Stanach Zjednoczonych Tobiasz zagrał kilka koncertów w Polsce i na chwilę zrobiło się o nim cicho. Teraz powraca z nowym singlem, który stylistycznie nieco odbiega od tego, do czego Coldair nas przyzwyczaił, jednocześnie zapowiadając pojawienie się nowego albumu! Bardziej eksperymentalny utwór pt. „Endear” zapowiada pojawienie się nowego wydawnictwa „The Provider”, które powstawało podczas wspomnianego wcześniej pobytu w Stanach Zjednoczonych. Płyta ukaże się już w październiku z ramienia wytwórni Twelves Records, prowadzonej przez samego Bilińskiego.

Utwór miał swoją premierę w programie Agnieszki Szydłowskiej na antenie radiowej Trójki, teraz możecie posłuchać go także u nas – zapewniamy, że warto!

Nie ma więcej wpisów