Mysłowice nie zamierzają milczeć, jeśli chodzi o wydarzenia muzyczne. Obok kwietniowej, pierwszej edycji AlterFestu, mamy więc także nieco bardziej znany festiwal – Behind The Trees. Już w ten weekend odbędzie się druga edycja imprezy.

W sobotę na terenie klimatycznego Słupna Park wystąpią przedstawiciele różnych muzycznych nurtów. Najbardziej znanymi wykonawcami będą Warsaw Bombs, czyli nowy projekt Muńka Staszczyka i Mietalla Walusia, Katarzyna Nosowska, Bisz B.O.K. i Pogodno w swoim oryginalnym składzie. Nie należy jednak zapominać, że Behind The Trees to także miejsce dla tych młodszych i równie zdolnych artystów – od 15:30 na scenie podziwiać będzie można śląski kwartet Keskese, grupę Rita Pax oraz Endy Yden.

Samemu festiwalowi towarzyszył także konkurs dla zespołów Fresh Blood In The Forest, którego laureatem została formacja The And. Zwycięzcy, oprócz nagród w postaci m.in. współpracy z Sony Music Polska, klipu czy profesjonalnego wsparcia promocyjnego, wystąpią na trzeciej edycji Behind The Trees w 2016 roku.

A jeśli chcecie dowiedzieć się jeszcze więcej na ten temat, lub zakupić bilety na to wydarzenie (te dostępne będą także na terenie festiwalu), odwiedźcie stronę imprezy.

Nie ma więcej wpisów