Natalia Nykiel – jedna z najciekawszych debiutantek na polskim rynku zaliczy ten rok do przełomowych. Po wydaniu albumu pojawiły się bardzo przychylne recenzje, a potem sukcesy kolejnych singli – znakomita piosenka Bądź Duży grana jest w większości radiostacji i stała się nieformalnym hitem tego lata (Eska TV Award dla najlepszego teledysku).

W czerwcu tego roku chwaliliśmy remix-EP z elektronicznymi reinterpretacjami piosenek z debiutu – Natalia zaprosiła do kooperacji najciekawszych muzycznych producentów polskiej sceny elektronicznej i hiphopowej: The Dumplings, Envee, R.A.U. , Pawbeats, Pati Yang i Fonai.

Wydana dotąd jedynie w formie projektu audio-wizualnego EP z remixami zostanie po raz pierwszy wydana w formie fizycznej i znajdzie się na dwupłytowej edycji specjalnej Lupus Electro Deluxe Edition.

Wydawnictwo ukaże się już 11.09 i będzie promowane premierowym utworem Ekrany (muz. Natalia Nykiel/Fox, sł. Bunio).

29.09 koncertem w warszawskiej Stodole Natalia Nykiel rozpocznie trasę koncertową „Lupus Electro Live Tour”, która odbędzie się w klubach w największych polskich miastach. Szczegóły już wkrótce.

Nie ma więcej wpisów