Jakub Jusiński, Bartek Stawiński, Tomek Bartnik i Tomasz Płóciennik, czyli skład występujący pod nazwą Ambasadores, prezentuje dawno już zapowiadany debiutancki album.

Niespełna rok temu panowie zdecydowali się na odważny krok, prezentując trzy nagrania (które docelowo miały się znaleźć na longplayu grupy) w wersjach jeszcze przed masteringiem. Tym samym rozbudzili apetyty pokazując, że ich debiut będzie ciekawą propozycją, która zdecydowanie ożywi alternatywną scenę muzyczną. Dla wielbicieli połączenia rocka z funkiem okraszonego surowym wokalem z polskimi tekstami jest to pozycja obowiązkowa.

Bezkompromisowe granie to cecha charakterystyczna tego składu. Mocne, rapowane teksty idealnie wpasowują się w ostre gitarowe riffy, a największym atutem materiału jest płynąca z tej muzyki szczerość. W tekstach znajdziemy młodego warszawiaka otoczonego z pozoru zwyczajną codziennością. Energia funku przeplata się tu z zadziorem i pazurem rockowego grania, co czyni muzykę Ambasadores idealną propozycją na pobudkę. Sami muzycy określają swoją stylistykę jako „dark funk” – jeżeli jesteście ciekawi jak brzmi ich debiut sprawdźcie koniecznie poniżej.

Nie ma więcej wpisów