Początek roku należał do niej za sprawą soundtracku do kontrowersyjnych „Pięćdziesięciu Twarzy Grey’a”. Zdaje się, że nie było na świecie jednej osoby, która nie nuciłaby bezwiednie „Love Me Like You Do”. Wygląda na to, że koniec roku 2015 również będzie w rękach bezapelacyjnej królowej brytyjskiej sceny muzycznej. Ellie Goulding powraca z nowym materiałem.

Tego poranka w BBC Radio 1 swoją pemierę miał singiel zapowiadający trzeci w karierze artystki album. „On My Mind” powstało przy współpracy Maxa Martina, autora niezliczonej ilości hitów oraz „Love Me Like You Do”. Te zmianę zdecydowanie słychać w zaprezentowanym utworze. W porównaniu z dotychczasowymi dokonaniami Ellie, jest zdecydowanie spokojniejszy, bardziej gładki i popowy. Ostra elektronika została zastąpiona przyjemnie bujającymi dźwiękami. Kawałek z pewnością wzbudzi ogniste dyskusje wśród fanów Goulding.

„On My Mind” to pierwszy singiel z kolejnego albumu Brytyjki. Płyta „Delirium” swoją premierę będzie miała już 6 listopada, a w wersji deluxe znajdą się na niej aż 22 kawałki (!). Przy nagrywaniu materiału na „Delirium” pracowali także panowie z Disclosure, co zwiastuje niemałą dawkę house’owych dźwięków.

Tracklista „Delirium” (wersja deluxe):

1. „Intro (Delirium)”
2. „Aftertaste”
3. „Something In The Way You Move”
4. „Keep On Dancin'”
5. „On My Mind”
6. „Around U”
7. „Codes”
8. „Holding On For Life”
9. „Love Me Like You Do”
10. „Don’t Need Nobody”
11. „Don’t Panic”
12. „We Can’t Move To This”
13. „Army”
14. „Lost And Found”
15. „Devotion”
16. „Scream It Out”
17. „The Greatest”
18. „I Do What I Love”
19. „Paradise”
20. „Winner”
21. „Heal”
22. „Outside”

Nie ma więcej wpisów