Enigmatyczna nazwa, czarno-białe zdjęcia i mega klimatyczne kawałki – tak właśnie prezentuje się nowy muzyczny projekt BVRS. Projekt, który bezczelnie pobudza apetyt i uzależnia szybciej niż najlepsze na rynku dragi.

Sami o sobie piszą w ten sposób: „Na koncercie doprowadzą was do łez, po koncercie z radością pocieszą (zwłaszcza wokalista). Grają tak, jakby przed snem zaczytywali się w sonetach Petrarki (czyli romantycznie), ale to nieprawda, bo rzadko chodzą spać. Piszą przebojowe piosenki, wywodzące się z folku, americany i indie rocka. Wiadomość dla dziewcząt: ojciec nie puści was na ich koncert, a ekschłopak popłacze się, gdy wrzucicie zdjęcie z zespołem na Insta. Wiadomość dla chłopców: pilnujcie młodszych sióstr.

Kim tak naprawdę są BVRS? To duet stworzony przez byłego perkusistę grupy Oslo Kill City i muzyka występującego jako I Am Holden. Panowie połączyli swoje siły całkiem niedawno, a teraz prezentują pierwsze owoce ich współpracy i muszę przyznać, że zapowiada się to szalenie dobrze. Muzycy opublikowali na swoim profilu na soundcloudzie dwa kawałki – „Lost In You” oraz „Dakota”. Klimmatyczne, uzależniające, jesienne ballady – w tych dźwiękach można utonąć! Przekonajcie się sami!

Nie ma więcej wpisów