Terrific Sunday skutecznie przyciągnęli uwagę fanów alternatywy i muzycznych mediów publikując chwytliwe, wpadające w ucho kawałki. Talent potwierdzili szeregiem świetnych, przepełnionych energią koncertów szczególnie podczas letnich festiwali, zresztą zagrali na niemal wszystkich dużych imprezach w kraju z Open’erem i Orange Warsaw Festiwalem na czele.

Teraz ten najbardziej obiecujący młody zespół zdradza szczegóły długo zapowiadanego debiutu. Płyta, nad którą muzycy pracowali z Marcinem Borsem trafi na sklepowe półki już za niespełna miesiąc – dokładniej 9 października. Na krążek pt. „Strangers, Lovers” trafi jedenaście kompozycji, z których kilka znanych jest już z wydanych przez grupę własnym sumptem EP-ek, całkiem możliwe, że utwory przeszły od tego czasu małą metamorfozę i dziś brzmią zupełnie inaczej – o tym przekonamy się już za trzy tygodnie. Album promują single „Bombs Away”, do którego teledysk powstawał w Barcelonie, oraz opublikowany niedawno „Streets of Love”.

Zespół który obecnie tworzą: Piotr Kołodyński, Artur Chołoniewski, Stefan Czerwiński i Maks Mikulski zapowiada, że zaraz po premierze krążka ruszy w trasę koncertową.

Oto pełna tracklista albumu:

1. Another Slowly Leaves
2. Sold My Soul
3. Petty Fame
4. Wallpapers
5. Coda
6. Frenulum
7. Streets of Love
8. Days Go By
9. Get Lost
10. Bombs Away
11. In My Arms

Nie ma więcej wpisów