Wczoraj informowaliśmy Was o muzycznym powrocie Ellie Goulding. Poznaliśmy szczegółu nadchodzącego, trzeciego albumu w karierze Brytyjki. Przypomnijmy, że „Delirium” pojawi się w naszych głośnikach już 6 listopada. Usłyszeliśmy także przedsmak tego wydawnictwa w postaci singla „On My Mind”. Zarówno szczegóły płyty jak i kawałek znajdziecie tutaj.

Dziś dotarła do nas kolejna, świetna wiadomość. Ellie Goulding przyjedzie do Polski! Artystka wyruszy na początku 2016 roku w dużą europejską trasę koncertową, której jeden z pierwszych przystanków będzie właśnie w naszym kraju. Ellie ponownie wystąpi w Warszawie, 23 stycznia 2016 zawładnie Halą Torwar. Oprócz nowego materiału z pewnością nie zabraknie największych hitów z poprzednich płyt. Osobiscie liczymy na włączenie do setlisty nagranego dla Major Lazer „Powerful”, ta piosenka w wykonaniu Ellie ma ogromna moc.

Bilety w cenach od 139 do 229 zł dostępne będą na stronie artystki od 23 września. Do ogólnej sprzedaży trafią 25 września o godzinie 10. Coś czujemy, że nie będzie to jedyna wizyta Ellie Goulding w Polsce i uświetni ona także jedną z festiwalowych scen w Naszym kraju.

Nie ma więcej wpisów