Twórcy wytwórni Brennnessel i jednocześnie jej podopieczni zdążyli już nas przyzwyczaić do całej masy popowo-elektronicznych dźwięków, dlatego na każde kolejne wydawnictwo grupy czeka się z jeszcze większym utęsknieniem.

Wydana latem ubiegłego roku EP-ka „Baltimore” była powrotem do krótkich form, od których zaczęła się wydawnicza działalność Kamp! Materiał nagrany w Madrycie, wydany nakładem Cascine Records, amerykańskiego labela specjalizującego się w alternatywnym popie, został ciepło przyjęty zarówno na zachodzie jak i na polskim rynku.

Świadomi jednak, że EP-ka jest tylko dodatkiem w ich dyskografii wrócili do pracy nad pełnym, długogrającym albumem. Muzycy celowo oderwali się od social mediów, wywiadów i koncertowania, skupiając się na tym co na ten czas najważniejsze, czyli komponowaniu. Nowy album Kamp! ma być materiałem zaskakującym i bezkompromisowym. Na szczęście nie trzeba będzie długo na nią czekać, bo pojawi się jeszcze w tym roku i będzie promowana prawie dwudziestoma koncertami w całej Polsce, także w ramach trzeciej edycji Brennnessel on Tour, gdzie Kamp! towarzyszyć będzie zespół Oxford Drama.

Nie ma więcej wpisów