Mura Masa to cudowne dziecko muzyki elektronicznej. Zaczynał mając niespełna 17 lat od wrzucania na SoundCloud kawałków inspirowanych James’em Blakiem czy Hudsonem Mohawkiem. Klubowe bity 19-letniego dziś Alexa Crossana zyskały rzeszę fanów na całym świecie. Zachwytu nad jego talentem nie kryły takie gwiazdy producenckiej „palestry” jak Paul Epworth, Diplo czy Hypetrak. Chłopak cały czas pracuje nad debiutanckim albumem, jesienią zaś rusza w pierwszą dużą trasę koncertową po Wielkiej Brytanii.

Shura to obdarzona anielskim głosem Brytyjka, kolejna przedstawicielka coraz bardziej rosnącego w siłę nurtu synthpopu. W tym roku zachwyciła nas singlem „White Light”, gdzie jej wręcz sensualny wokal idealnie współgra z tanecznym podkładem.

Tych dwoje połączył fenomenalny utwór, powstały w trakcie sesji nagraniowych do debiutanckiego albumu Mura Masy. Alex porzucił sprawdzone już klubowe dźwięki na rzecz delikatniejszych brzmień smyczków, fletu i nieśmiałych bitów. Całość przepięknie harmonizuje się z ciepłym wokalem Shury. „Love For That” to przepiękna propozycja na deszczowe jesienne wieczory.

Nie ma więcej wpisów