Klub Nowa Jerozolima wręcz wybuchowo przeszedł z sezonu letniego (wypełnionego euforycznymi imprezami na patio) w sezon jesienny.

Nawiązując do ubiegłorocznych zapowiedzi na pierwsze miesiące roku 2015, już z końcem lata klubowicze mogli notować w kalendarzykach atrakcje nowego sezonu, by zaplanować najlepsze imprezy.

Pechowy początek września, czyli odwołany w ostatniej chwili występ Hot Since 82 na urodzinach klubu, był jedynie wypadkiem przy pracy: wkrótce zagrali tu zapowiadani wcześniej tacy reprezentanci światowego techno jak Thugfucker, Fiedel czy RØDHÅD, który swym 6-godzinnym setem kompletnie rozbujał polskich raverów i następnego dnia gorąco im podziękował za wspaniałą atmosferę podczas tej imprezy.

Do końca roku spodziewajcie się wielu świetnych tanecznych nocy. 24.10. w ramach współpracy z Warsaw Music Week organizowany jest „Recogniction Records Showcase” (zagra Jacek Sienkiewicz, Mic Ostap, Chino, Michał Wolski)

Dzień wcześniej – 23.10. odbędzie się druga już impreza powiązana z White Widow Records: DEEPStrict – inicjatywa założona w celu promowania głębokich brzmień nurtu house. Kolejnym gościem jest tech-house’owy mistrz Bontan.

Plany klubu na listopad i grudzień są doprawdy imponujące: usłyszycie m.in. bardzo lubianą w Polsce Anję Schneider czy Ame!

Ujawnione do tej pory występy to:

13.11. AME
21.11. BJARKI
28.11. MARCO RESSMANN & RUEDE HAGELSTEIN / Watergate Night
04.12. ANJA SCHNEIDER

Wkrótce uzupełnienie planów Nowej Jerozolimy o kolejne daty weekendowe oraz…Sylwestra ’15!

Nie ma więcej wpisów