Zespół już został okrzyknięty nowym Muse, mimo że na koncie mają jedynie świeżutki, debiutancki album, który na sklepowe półki trafił 16 października. Nothing But Thieves polskiej publiczności przedstawiać nie trzeba, grupa występowała już w naszym kraju w styczniu jako support Gerarda Waya, zagrali także dwa samodzielne koncerty w poznańskiej Meskalinie i w warszawskiej Hydrozagadce. Zespół ma na swoim koncie koncerty u boku wspomnianego już Gerarda Waya, grupy Muse, Awolnation, Arcade Fire czy George’a Ezry.

Tych pięciu chłopaków z Wielkiej Brytanii już w listopadzie ponownie zawita w Warszawie. Muzycy zagrają w klubie Proxima, a koncert będzie częścią trasy promującej wydany zaledwie tydzień temu debiutancki album. Wśród swoich najważniejszych inspiracji muzycy wymieniają wspomniane już wcześniej Muse, Arcade Fire oraz Kasabian. Jak te inspiracje przekuwają się na ich własną twórczość? Tego możecie się dowiedzieć 8 listopada w klubie Proxima.

Publiczność rozgrzeje poznańska grupa Terrific Sunday, która swój debiutancki album wypuściła w świat dokładnie tydzień przed Nothing But Thieves. Tych chłopaków naszym czytelnikom nie trzeba przedstawiać. Materiał, który znalazł się na ich debiutanckim krążku na żywo nabiera dodatkowej mocy.

Kiedy: 8 listopada (niedziela)
Gdzie: Warszawa, Klub Proxima (ul. Żwirki i Wigury 99)
Start: 19:00
Wstęp: 55 PLN / 65 PLN

Nie ma więcej wpisów