W ostatnich dniach premierę miały rapowe mixtapy, o których niewątpliwie warto wspomnieć.

Nowe wydawnictwa przygotowali: znany z nowojorskiego składu The LOX – Jadakiss, pochodzący z Mississippi, autor wyśmienitego krążka „Cadillactica” – Big K.R.I.T. oraz przedstawiciel Taylor Gangu – Ty Dolla $ign.

Jadakiss to uznany amerykański raper, aktywny na scenie muzycznej już od ponad dwudziestu lat. Jest członkiem grupy The LOX oraz kolektywu Ruff Ryders. Jego ostatni solowy album, zatytułowany „The Last Kiss”, pochodzi z 2009 roku. Teraz raper powrócił z nowym wydawnictwem. Jest to mixtape, zatytułowany „#T5DOA (Top 5, Dead or Alive)”. Wśród gości krążka znaleźli się m.in. Styles P, Fabolous oraz Swizz Beatz.

Big K.R.I.T. to amerykański raper oraz producent muzyczny. Jego pseudonim artystyczny jest skrótem od słów King Remembered In Time. Artysta rozpoczął swoją karierę w 2005 roku, ale głośno zrobiło się o nim dopiero w 2010, za sprawą świetnie przyjętego mixtape’u „K.R.I.T. Wuz Here”. W następnym roku ukazał się drugi mixtape rapera – „Return of 4Eva”, który również zdobył uznanie branżowej krytyki i słuchaczy. Później raper udzielił się na wielu projektach kolegów z branży, nagrał kilka solowych wydawnictw, a w 2014 roku wydał album „Cadillactica”, który ugruntował jego pozycję na amerykańskiej rap scenie. Teraz artysta przygotował dla słuchaczy nowy mixtape, zatytułowany „It’s Better This Way”. Na wydawnictwie udzielili się m.in. Warren G, Ludacris i BJ The Chicago Kid.

Ty Dolla $ign to raper i wokalista pochodzący z Los Angeles. Od 2013 roku muzyk związany jest z labelem Wiz Khalify – Taylor Gang. Artysta ma na koncie m.in. kilka mixtape’ów, EP-kę „Beach House” i szykuje się do premiery oficjalnego debiutu. Premiera albumu „Free TC” już 13 listopada. Póki co, Ty Dolla $ign podzielił się z fanami nowym mixtapem, zatytułowanym „Airplane Mode”. Za wyprodukowanie poszczególnych numerów odpowiadają m.in. DJ Mustard, Sonny Digital, Southside i Mike WiLL Made It.

Nie ma więcej wpisów