O produkcjach tego pana wspominane było na łamach Music Is zaledwie raz, a szkoda, bo oprócz tego, że Thostey jest zdolnym młodym artystą, jest również z krwi i kości poznaniakiem. Jednak jak wielu rodzimych muzyków, tak i on wyruszył za granicę w poszukiwaniu wytwórni, która pomoże mu rozwinąć skrzydła. Bezpieczną przystanią okazał się być brytyjski label Pegdoll Records, nakładem którego już 13 listopada ukaże się jego EP-ka „When You Fall”.

Na wydawnictwo składa się pięć przepięknych elektronicznych kawałków, które zdradzają zamiłowanie producenta do klasycznego, romantycznego brzmienia oraz field recordingu, pokazując przy tym wachlarz możliwości Thostey’a. Artysta żongluje tutaj nie tylko samplami, ale i emocjami przechodząc od podniecenia, radości, po niepokój i ból dobierając do tego mixu wyjątkowe głosy: kolegi z wytwórni Mirror Signal oraz debiutującej wokalistki s a r a s a r a.

W planach na nowy rok jest debiutancki album, jednak zanim usłyszymy więcej nacieszcie uszy premierowym i dostępnym tylko u nas utworem „Pain Is Beauty”.

Nie ma więcej wpisów