Choć część z nas z pewnością po cichu liczyła na to ogłoszenie, nikt tak do końca się go nie spodziewał. W końcu tych Panów gościliśmy w Polsce już wielokrotnie i patrząc na dotychczasowe zwyczaje agencji koncertowych, powinni kolejne zaproszenie dostać przy okazji drugiego albumu. Go Ahead jednak jak zwykle stanęli na wysokości zadania i dali zgłodniałym fanom to, na co czekali. Years & Years wracają do Polski!

Wzajemna miłość tego zespołu i Polaków jest niemożliwa do zakwestionowania. To my jako pierwsi doceniliśmy taneczny, bujający pop Brytyjczyków. To my jako pierwsi zapełnialiśmy dużą festiwalową scenę w Katowicach. Atmosfera wokół zespołu rosła w miarę publikacji kolejnych singli, a swoje apogeum osiągnęła w Gdyni, tuż przed premierą debiutanckiego „Communion”.

Po trzech festiwalowych wizytach na Tauron Nowa Muzyka, Spring Break oraz Open’erze Years & Years powracają na pierwszy klubowy koncert w Polsce. Panowie wystąpią 15 marca 2016 roku w Warszawie, w Hali Torwar. Bilety na to wydarzenie dostępne już od piątku, 13 listopada.

Nie ma więcej wpisów