Już w ten weekend w ramach specjalnego cyklu STOCZNIUJ, LEŻAKUJ, DOKUJ w gdańskim B90 wystąpi pianista, kompozytor i improwizator młodego pokolenia Artur Sychowski.

Jego fortepianowy koncert odbędzie się na specjalnie przygotowanej scenie umieszczonej w centrum klubu B90 już 15 listopada Publiczność słuchać będzie muzyki na 300 leżakach rozlokowanych z czterech stron sceny w towarzystwie efektów świetlnych oraz specjalnego programu Chillout Impression zaprezentowanego przez artystę. Wyjątkowy cykl w B90 przełamuje formułę koncertów i zmienia sposób ich odbierania, prezentując przy tym zdolnych artystów.

Artur Sychowski jest laureatem wielu prestiżowych konkursów fortepianowych, stypendystą i zdobywcą kilku nagród. Autor muzyki do filmu Centrum Świętego Jana, emitowanego w TVP Kultura, do filmu sferycznego Sopot Beyonce, do spektaklu teatralnego Ożenek oraz do projektu multimedialnego Interaktywny Bunkier w Ustce. Kompozytor Hymnu Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Wejherowie. Teraz w ramach programu Chillout Impression zaprezentuje sporą dawkę fortepianowych improwizacji.

Kiedy: 15 listopada (niedziela)
Gdzie: Gdańsk, B90 (ul. Doki 1)
Start: 18:00
Wstęp: 25 PLN

Nie ma więcej wpisów