Początek roku zapowiada kilka ciekawych powrotów płytowych. Jednym z nich z pewnością będzie Wild Nothing, który po trzech latach od wydania ostatniego długogrającego krążka „Nocturne” szykuje nowy materiał.

„Life of Pause”, bo taki tytuł będzie nosiło najnowsze dzieło Jacka Tatuma pojawi się 19 lutego nakładem wytwórni Captured Tracks. Według udostępnionych informacji materiał został zarejestrowany w Los Angeles i Sztokholmie pod czujnym okiem producenta Thoma Monahana. Na albumie gościnnie pojawią się Peter Bjorn & John’s John Eriksson oraz muzyk Medicine Brad Laner.

Sam Tatuma wyjaśnia: „Chciałem, żeby był to rodzaj zapisu, który mnie wyprze. Jestem przerażony ideą bycia jakąś rzeczą albo bycia z innego gatunku. Wiem, że moją jedyną nadzieją na dotarcie tam, gdzie chce, jest stałe odkrywanie. To ponowne odkrycie nie musi być drastyczne, ale każda nowa płyta musi mieć swoją własną tożsamość i to musi być osobny zestaw celów, od tego, co było wcześniej.”

Do tej pory z nowego krążka ujawnione zostały dwa utwory – „TV Queen” i „To Know You”, do którego klip można zobaczyć poniżej.

Nie ma więcej wpisów