Dosłownie na dniach Adele zdeklasowała bezkonkurencyjnych od 1997 roku braci Gallagher i ich płytę „Be Here Now” w kategorii najszybciej sprzedającego się albumu w Wielkiej Brytanii, zaś w USA ustąpić musiało jej popularne NSYNC. Na fali sukcesu wydanego niedawno krążka „25” piosenkarka ogłasza swoją wyczekiwaną trasę koncertową.

Co prawda Adele przyznała się już w przeszłości do paraliżującego lęku przed występami scenicznymi, z powodu którego zmuszona była przerwać swoją wcześniejszą trasę, jednak w połączeniu z możliwym do przewidzenia rekordem sprzedaży powrót do koncertowania brzmi jak idealny plan, który mógł idealnie zadziałać właśnie w tych okolicznościach. Brytyjska gwiazda odwiedzi kilka miast zarówno na wyspach (Belfast, Dublin, Manchester, Londyn, Glasgow, Birmigham), jak i na pozostałej części kontynentu (Sztokholm, Oslo, Kopenhaga, Herning, Berlin, Hamburg, Kolonia, Zurych, Lizbona, Barcelona, Werona, Amsterdam, Paryż, Antwerpia) wśród których dominują kraje zachodnioeuropejskie. W tym punkcie dochodzimy do kwestii najistotniejszej – brakuje tam Polski.

Co ciekawe, na temat trasy i potencjalnego występu na Glastonbury wypowiadał się Martin Elbourne: „Adele jest w takim punkcie kariery, że prawdę mówiąc, może robić co jej się podoba. Mam nadzieję, że to się stanie i wciąż wymaga potwierdzenia”.

Nie ma więcej wpisów