Klub Nowa Jerozolima przygotował kolejny wieczór pełen soczystego, rasowego techno. 4 grudnia do Warszawy zawita bogini sceny technicznej – Anja Schneider.

Zaczynała jako prezenterka radiowa w Kiss FM, a potem w Radio Fritz (audycja Dance Under the Blue Moon). Największą sławę przyniosły jej jednak występy w słynnych berlińskich klubach Watergate i WMF. Powołanie do życia oficyny wydawniczej Mobilee w 2005 roku przypieczętowało jej status gwiazdy i naczelnej aktywistki sceny techno. Dziś Mobilee promuje wielu artystów z kręgu techno i house music (Pan Pot, Sebo K.).

Pierwszy autorski album Anji pod tytułem „Beyond the Valley” ukazał się w 2008 i zebrał bardzo dobre opinie wśród krytyków, a utwory „Belize” oraz „Safari” zdominowały listy i parkiety na całym świecie. Dziś Mobilee jest wymieniane jednym tchem wśród najistotniejszych wytwórni ze sceny tanecznej na świecie.

Zapraszamy w piątek na najlepsze berlińskie techno w Aleje Jerozolimskie! A dla 2 autorów najciekawszych komentarzy (do piątku, 15:00) – z uzasadnieniem dlaczego chcecie znaleźć się na tej właśnie imprezie – podwójne wejściówki.

Kiedy: 04.12. (piątek)
Gdzie: Warszawa, Jerozolima (Al. Jerozolimskie 57)
Start: godz. 23:00
Wstęp: 30 zł

Nie ma więcej wpisów