Jeden z najważniejszych obecnie na polskim rynku hip-hopowych labeli – Alkopoligamia – zapowiada jeszcze jedną ekscytującą i niespodziewaną premierę w tym roku. Już w sobotę 12.12.2015 będzie miał premierę najnowszy teledysk projektu pod nazwą Osiedlowe Linie Lotnicze (zespół tworzą: Zetenwupe, Kuba Knap, Wrotas, DJ Lazy One), który będzie forpocztą albumu planowanego na 18 grudnia.

Teledysk jest efektem współpracy z autorem zdjęć i reżyserem Oskarem Kozłowskim z kultowej grupy filmowej Sky Piastowskie, która zrealizowała między innymi teledyski do „LOVEYOURLIFE” Tego Typa Mesa i „Nie ma szans” Kuby Knapa.

Kaietanovich (ZETENWUPE) tak mówi o o OLL47:

„Sama płyta jest początkiem większej inicjatywy, której poszczególne elementy będziemy od teraz sygnować jako Osiedlowe Linie Lotnicze. Zaczęliśmy od muzyki, bo jesteśmy muzykami. Kuba Knap i ZETENWUPE to skład działający wspólnie od lat. Nadszedł czas, żeby zrobić w tym składzie coś większego. Na pokład zaprosiliśmy Wrotasa – jednego z najlepszych producentów jakich znam oraz Lazy One – DJ-kę, z którą przemierzamy kraj koncertowym szlakiem nie od wczoraj.”

Przypominamy, że singlem promującym album OLL47 był prawdziwy imprezowy banger „Bum-Bęc” (produkcja Wrotasa).

Uwaga: przedpremierowo do wygrania płyty „Lot pierwszy” oraz zaproszenia na sobotnią premierę teledysku „Metodycznie” oraz nagroda specjalna – autor najlepszej pracy będzie mógł zaprojektować bilet na koncert premierowy OLL!

Aby wygrać: narysuj albo zaprojektuj bilet, który mógłby być biletem na lot z Osiedlowymi Liniami Lotniczymi. Technika dowolna, może być długopisem / mazakami na kartce, może być w paincie – co wyobraźnia przyniesie. Zrób biletowi zdjęcie i wrzuć na Instagram dodając hashtagi #OLL47 i #alkopoligamia. Wyniki pierwszego etapu konkursu już w piątek!

Serdecznie zachęcamy do udziału w tym konkursie zarówno fanów najlepszego rapu, jak i graficznych zajawkowiczów!

Nie ma więcej wpisów