Tych pierwszych każdy szanujący się fan muzyki gitarowej powinien znać, o tych drugich pewnie jeszcze mało kto słyszał. Magnificent Muttley – jeden z najlepszych gitarowych zespołów młodego pokolenia 18 grudnia zagra koncert w warszawskiej Hydrozagadce. Zespół chłopaków poprzedzi koncert Wicked Giant.

Panowie z Magnificent Muttley mają na swoim koncie dwie długogrające płyty, między którymi ukazała się EP-ka. Ich dyskografię zamyka krążek „Rear Window”, który został został wydany i promowany własnym sumptem, a fundusze na jego produkcję zostały zebrane w akcji crowdfundingowej. Chłopaki mają za sobą szereg świetnie przyjętych koncertów, bo kto jak kto, ale ta trójka to koncertowi wymiatacze – każdy kto choć raz widział ich na żywo, na pewno na ich koncert wróci. Zespół zagrał na wszystkich największych polskich festiwalach, a ostatnio wyróżniono ich zaproszeniem do cyklu koncertów „Made In Polska” realizowanych przez TVP.

Wicket Giant to młody zespół założony przez trójkę przyjaciół ze szkoły. Obecnie grupę tworzą Alicja Boratyn, Jakub Buchner, Matthew Cowey i Aleksander Żurowski. Ich początki sięgają zaledwie 2014 roku, ale pierwszy koncert zagrali na początku bieżącego roku w Chmurach. Muzycznie łączą ze sobą elementy psychodelicznego popu, grunge’u i elektroniki, a na ich debiutancki album jeszcze trzeba poczekać.

Kiedy: 18.12 (piątek)
Gdzie: Warszawa, Klub Hydrozagadka (ul. 11 listopada 22)
Start: 20:00
Bilety: 15 PLN / 20 PLN

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów