W kalendarzu zima, ale być może wiele osób myślami sięga już lata. Do niego co prawda pozostało jeszcze kilka miesięcy, ale jest coś, co z pewnością da jego przedsmak.

„Spragnieni Lata” to największy muzyczny, zimowy projekt, który po raz czwarty wyruszy w Polskę. Koncerty odbędą się w siedmiu miastach, zaczynając od Radomia, Częstochowy, Bydgoszczy, Białki Tatrzańskiej, Lublina, Warszawy, a kończąc na Rzeszowie. Gwiazdami tegorocznej edycji będą duet The Dumplings czyli Justyna Święs i Kuba Karaś, tworzący muzykę elektropopową. Gooral, muzyk grający ETHNO ELEKTRO czyli połączenie elektro i dubstepu z góralszczyzną, a także RITA PAX, zespół założony prze Paulinę Przybysz, łączący artystów muzyki alternatywnej.

„Jesteśmy jak ciepły grzejnik dla wszystkich spragnionych wakacyjnych festiwalowych emocji. Rozpalimy najzimniejsze miesiące roku, kiedy świąteczny entuzjazm mija, a do wiosny wciąż daleko” – oznajmia Paulina Przybysz, Gooral i duet The Dumplings na facebookowym profilu wydarzenia. Trasa koncertowa rusza już 22 stycznia.

Kiedy: 22 stycznia
Gdzie: Radom, Katakumby
Start: 19:00

Kiedy: 23 stycznia
Gdzie: Częstochowa, Klub Rura
Start: 19:00
Bilety: www.bilety.ruraclub.com

Kiedy: 29 stycznia
Gdzie: Bydgoszcz, Estrada Stagebar
Start: 19:00

Kiedy: 6 luty
Gdzie: Białka Tatrzańska, Hotel Bania
Start: 19:00

Kiedy: 18 luty
Gdzie: Lublin, Klub Graffiti
Start: 19:00

Kiedy: 19 luty
Gdzie: Warszawa, Palladium
Start: 19:00

Kiedy: 22 luty
Gdzie: Rzeszów, Klub Muzyczny Life House
Start: 19:00

Nie ma więcej wpisów