Ekipa letniego warszawskiego klubu Temat Rzeka powraca muzyczną inicjatywą na koniec roku 2015 organizując imprezę sylwestrową.

Plażowy klub przy moście Poniatowskiego wpisał się już na stałe w klimat imprezowej i wakacyjnej stolicy. Od 2 lat odbywają się tutaj najciekawsze letnie imprezy muzyczne oraz rekreacyjne. National Geographic zaliczył to miejsce do najładniejszych miejskich plaż w 2013 roku.

Tymczasem 31.12. Temat Rzeka zawita do śródmieścia: w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach Pin-Up Studio na Nowogrodzkiej odbędzie się huczne party żegnające ten rok.

Wśród headlinerów imprezy będą m.in. Fair Weather Friends, Simon Mattson, Last Robots, Truant, Luke Hiero.

Fair Weather Friends łączą ambitną elektronikę z akustycznym instrumentarium. Mają na swoim koncie ponad 200 koncertów w Polsce i za granicą. Produkcje muzyków inspirowane są współczesną elektroniką i muzyką lat 70 i 80, natomiast ich dj set to taneczna wycieczka po gatunkach house, uk garage, tech-house, minimal techno, IDM, disco, nu-disco, hip hop i funk.

Last Robots (Bert & Igor) to legendarny warszawskie duet, który od ponad dekady dostarcza najlepsze dźwięki na polskie i zagraniczne parkiety. Występowali na wszystkich największych festiwalach muzycznych w tym kraju, na Open’erze, Audioriver czy Coke Live dla 40 tysięcy ludzi jako oficjalny support The Prodigy.

Simon Mattson – DJ i producent, który na swoim koncie posiada wydania dla labeli Defected oraz InFine Music (Agoria). W tym roku był finalistą międzynarodowego konkursu burnResidency Ibiza, występował na wyspie w klubach Sankeys oraz Privilege.

Kolejny rezydent to Truant, który od samego początku działalności Tematu Rzeka dbał o odpowiednią oprawę muzyczną i atmosferę na plażowym parkiecie. Związany z wytwórnią Otake Records oraz agencją Karma Bookings.
Towarzyszyć im będzie Hiero – człowiek odpowiedzialny za słynne imprezy na statkach Beachboys w Augustowie.

Zapraszamy na wyśmienitą zabawę i przywołanie letnich wspomnień przy najlepszych dźwiękach house na Nowogrodzką!

Kiedy: 31 grudnia
Gdzie: Warszawa, Nowogrodzka 84/86
Start: 20:00
Bilety: 30-60 zł, 150-170 zł VIP

Nie ma więcej wpisów