Po wielu spekulacjach i latach oczekiwań na wieści o powrocie z kolejnym albumem, wygląda na to, że druga płyta supergrupy The Last Shadow Puppets pojawi się już niebawem.

Alex Turner znany z Arctic Monkeys i Miles Kane (były członek The Rascals) – jedni z najbardziej kojarzonych przedstawicieli młodego pokolenia brytyjskiej muzyki, opublikowali w sieci dwa nieco enigmatyczne zwiastuny, wyraźnie wskazujące na to, że wiosną przyszłego roku możemy spodziewać się nowego materiału . Informację potwierdził również James Ford – producent i perkusista w zespole, w wywiadzie dla „Rock & Pop”, mówiąc, że album jest gotowy i czeka na swoją premierę.

Po wydanym w 2008 roku „The Age Of The Understatement” członkowie grupy zajęli się swoimi własnymi projektami i raczej nic nie wskazywało na to, że jeszcze stworzą coś pod szyldem The Last Shadow Puppets. Pierwsza płyta nieco podzieliła odbiorców i krytyków, od komentarzy o świeżym podejściu do esencji brytyjskiego grania do narzekań o wtórność, banał i sprzedawanie odpadów po niezrealizowanych utworach Arctic Monkeys.

Co tym razem, po ośmiu latach oraz zdobyciu dużej popularności i doświadczenia, będą mieli do zaoferowania Miles Kane i Alex Turner?

Zobaczcie dwa zwiastuny nadchodzącej premiery:

Nie ma więcej wpisów